Specificaties
- Productnummer:
- 1812131
- Type:
- Koppeling / Klem
Met de dopsleutel inbus 10 mm kunt u onze standaard koppelingen aandraaien die zijn voorzien van een inbusbout 10 mm. De standaard koppelingen zijn bij ons voorzien van een vastgelaste moer en een inbus bout van 10 mm. U kunt deze dopsleutel gebruiken als verlengstuk op een elektrische boormachine/schroefmachine of u kunt er voor kiezen om een losse arm (Gripsleutel losse arm) te gebruiken in combinatie met deze dop.
Naast deze versie hebben we ook een versie beschikbaar voor onze standaard koppelingen B+M met 19 mm (losse) moer, de Dopsleutel B+ M. Beide producten zijn verkrijgbaar in onze webshop.
Let op. Met deze dopsleutel draait u de standaard bouwhek koppelingen enorm snel vast, indien u gebruik maakt van een elektrische boormachine/schroefmachine. U dient er wel rekening mee te houden dat u de kracht van de machine dient aan te passen aan de omstandigheden. Vast is vast. Onze montageploeg maakt gebruik van accuboormachines met een variërende slipkoppeling en maakt veelal gebruikt van de laagste koppelstand. Bij gebruik van een hoge koppelstand loopt u het risico dat de koppeling wordt fijngeknepen. De koppelingen zijn nadien niet meer bruikbaar.
Op voorraad
1-2 dagen levertijd